Daj się złapać w sieć kultury - Spotkanie z DJ Wiką

19 lipca 2020 (Niedziela)
YouTube MOK

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wirginią Szmyt, znaną jako DJ Wika. Najstarsza dj-ka w Polsce, dla której ukończone 80 lat, to nie powód, by zasiąść w fotelu i zrezygnować z aktywności i spotkań z ludźmi. A ludzi lubi jak mało kto! Wiek XX, w którym przeżyła znaczną część życia, wraz z jego trudną historią, nie odebrały Jej radości życia, co więcej, uczyniła DJ Wikę kobietę silną, wymagającą, a jednocześnie wyrozumiałą i empatyczną. O pracy pedagoga, o mocy resocjalizacji, o miłości i pasji oraz o tym, że starość, to postawa, a nie pesel, z niezwykle mądra i pozytywną DJ Wiką rozmawiała Joanna Janus.

Spotkanie dostępne będzie na naszym kanale YouTube -> KLIK

Spotkanie zrealizowane w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci.