Daj się złapać w sieć kultury - Spotkanie z Robertem Makłowiczem

11 października 2020 (Niedziela)
YouTube MOK

Robert Makłowicz – dziennikarz, publicysta, autor książek i programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej, kulturowej i historycznej. W swoich historyczno-kulinarnych gawędach przybliża słuchaczom najdalsze i najbardziej tajemnicze zakątki świata, które odwiedza. Jak smakuje "nowe" życie w sieci? Czy tęskni za telewizją? Dlaczego warto podróżować? Co jest wyznacznikiem dobrej restauracji? I dlaczego warto zacząć zwiedzanie świata dosłownie „od kuchni”? Na te i wiele innych pytań Robert Makłowicz odpowie podczas rozmowy z Sebastianem Gumińskim.

Film dostępny będzie na kanale YouTube MOK - KLIK

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura w sieci”.