Daj się złapać w sieć kultury - spotkanie z Bożeną Wojciuk i Dariuszem Różańskim

29 sierpnia 2020 (Sobota)
YouTube MOK

"Chodowiacy", czyli Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej, który dumnie nosi imię swojej założycielki Alicji Siwkiewicz. Choć wszyscy go znamy, podziwiamy na scenie, zachwycamy się barwami strojów i dźwięków oraz tym, że każdego roku dołączają do niego nowi, młodzi tancerze i wokaliści, to czy znamy jego prawie 50-letnią historię, jego „życie od kuchni”? Aby uchylić rąbka tajemnicy zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju rozmowę z pasjonatami, pedagogami, twórcami obecnego kształtu zespołu, osobami, które oddały znaczną część serca i swego czasu „Chodowiakom” - Bożeną Wojciuk i Dariuszem Różańskim. Rozmawia Katarzyna Kozioł.

Film dostępny jest na naszym kanale YouTube -> KLIK

Spotkanie zrealizowane w ramach projektu "Daj się złapać w sieć kultury", dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci.