Joanna Woszczyńska, Andrzej Ruciński i Bogusław Skarus z odznaczeniami od Prezydenta RP!

27 kwietnia 2018 (Piątek)
Siedlce

Podczas piątkowej sesji Rady Miasta Siedlce zasłużeni dla naszego miasta pracownicy różnych instytucji samorządowych zostali wyróżnieni odznaczeniami państwowymi: srebrnymi i brązowymi Krzyżami Zasługi oraz Medalami za Długoletnią Służbę. W imieniu Prezydenta RP odznaczenia wręczył wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski w towarzystwie prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego. Wśród odznaczonych znaleźli się pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach:

Złote Medale za Długoletnią Służbę
Andrzej Ruciński - pedagog, instruktor fotografii, członek Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Od roku 1981 zajmuje się upowszechnianiem fotografii. Inicjator i uczestnik wielu wystaw, plenerów i akcji fotograficznych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Bogusław Skarus - animator kultury, podróżnik, artysta fotografik

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę

Joanna Woszczyńska
- pedagog, kierownik, choreograf i założyciel Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ i Akademii Tańca LUZ ART, choreograf wielokrotnych mistrzów Polski, Europy i świata w tańcu show dance, hip hop, jazz dance oraz modern.

Wszyscy odznaczeni:
Srebrnym Krzyżem Zasługi:
Mirosław Leśkowicz (SP ZOZ)
za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia
Kryspin Mitura (SP ZOZ)
za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia
Brązowym Krzyżem Zasługi:
Ewa Maria Górzyńska (MBP)
za zasługi w działalności na rzecz rozwoju bibliotekarstwa oraz popularyzacji czytelnictwa
Maciej Hubert Nowak
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
Andrzej Stanisław Prządka (MBP)