Koncert "Kobietom..." zespołu Art Styl dla słuchaczy SUTW

07 marca 2018 (Środa)
godz. 11:00 14:00

Z okazji Dnia Kobiet Zespół Wokalny Art Styl wystąpi ze specjalnym repertuarem przeznaczonym nie tylko dla Pań. W koncercie „Kobietom…” usłyszymy znane utwory w nowej aranżacji.

Zespół Art Styl działający od 2015 r., pod artystycznym kierunkiem Urszuli Chruściel i Marcina Chojeckiego, tworzy 10 Pań: Lilianna Bielak, Wiesława Chalecka, Irena Frank, Marta Głozak, Elżbieta Kieliszek, Danuta Marynowska, Krystyna Paczuska, Teresa Sikorska, Jadwiga Zgódka, Ewa Zborowska-Buczek. Zespół możemy usłyszeć głównie na scenie sali widowiskowej „Podlasie” w czasie spotkań SUTW oraz innych uroczystości związanych z działalnością uniwersytetu. W tym roku będziemy mieli okazję posłuchać Pań podczas Jarmarku św. Stanisława, jak również w czasie Letniego grania pod fontanną organizowanego przez MOK w Siedlcach.

Z każdym rokiem działalności zespołowi przybywa artystycznych trofeów, jak dotąd są to:
- I miejsce na VII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędnicze Serce Polskie” w 2016 r.
- II miejsce na XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora w Domu Kultury „Zacisze” w 2016 r.
- I miejsce na VIII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędnicze Serce Polskie” w 2017 r.
- I miejsce na XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora w Domu Kultury „Zacisze” w 2017 r.
- II miejsce na I Regionalnym Festiwalu Twórczości Artystycznej Seniorów „Wiecznie Młodzi” w 2017 r.