MOK

Aktualności

Powrót

obrazek

Koncert "Niekompletni nie tylko jesiennie" PRZEŁOŻONY!!!

22 października 2020 (Czwartek)
godz. 19:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

W związku z chorobą jednego z wykonawców koncert odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy w najbliższym czasie. Zakupione bilety zachowują ważność.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza do Sali Białej na jesienny koncert zespołu Niekompletni. W specjalnie przygotowanym, nowym programie usłyszymy piosenki zarówno polskie jak i obcojęzyczne.

Zespół Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi wokaliści i instrumentaliści, a którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat nagrody Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki 2008”. W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne.

Zespół Niekompletni:
Olga Jagieło – śpiew
Karolina Maciejuk – śpiew
Anna Koczkodaj – śpiew
Gabriela Wnorowska – śpiew
Mateusz Mazurek – gitara
Paweł Rymuza – bas
Maciej Turkowski – gitara

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej, ul. Pułaskiego 7. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w Sali Białej -> KLIK