MOK

Aktualności

Powrót

obrazek

Koncert Olgi Szomańskiej "Ja lubię"

08 marca 2022 (Wtorek)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Olga Szomańska powraca z nowym solowym albumem! 21 listopada odbyła się oficjalna premiera autorskiej płyty „Ja lubię”. Na krążku znajduje się 14 premierowych utworów o zróżnicowanym charakterze muzycznym. Piosenki stanowiące bardzo osobistą wypowiedź artystki, tworzą jednocześnie uniwersalne historie, w których każdy z pewnością odnajdzie część siebie.

Energia, siła, radość, spokój, mądrość, tęsknota – to tylko niektóre z wachlarza uczuć, którymi dzieli się z nami artystka. Ta płyta nie jest jak każda… jest wyjątkowa i niezwykle kolorowa, tak jak jej autorka. Na słuchaczy płyty czekają niezwykłe muzyczne niespodzianki – duet z Kubą Badachem, utwory wykonane wspólnie z zespołem Dagadana i chórem Gospel Rain, czy też nieznana piosenka Włodzimierza Szomańskiego (taty Olgi) w mistrzowskiej aranżacji Adama Sztaby .

Podczas koncertu usłyszymy również wybrane utwory z płyty „Nówka” w całkowicie nowych aranżacjach Jacka Subociałło oraz najpiękniejsze kolędy.

Olga Szomańska jest wokalistką i aktorką, laureatką SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki w Sopocie oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość”, Srebrnej Twarzy VI edycji popularnego programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2017. Kilkuletnia współpraca z Piotrem Rubikiem oraz Zbigniewem Książkiem zaowocowała nagraniem płyt z oratorium „Tu es Petrus” oraz „Siedem Pieśni Marii”. Jako pierwsza polska wokalistka wystąpiła w duecie z Andreą Bocellim.

Szerokiej publiczności znana z roli Marzenki Laskowskiej w serialu „M jak miłość”, a od niedawna możemy ją również oglądać w jednej z głównych ról w serialu „Tatuśkowie”.

Bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) w przedsprzedaży do 6 grudnia oraz 70 zł (parter) i 60 zł (balkon) od 7 grudnia do nabycia online na stronie bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona. Bilety zakupione na 17 grudnia zachowują ważność.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, liczba miejsc w sali jest limitowana. Powyżej przewidzianego prawem limitu, bilety możemy sprzedawać wyłącznie osobom zaszczepionym przeciw COVID-19 i posiadającym wymagany prawem dokument - Unijny Certyfikat COVID, zaświadczenie o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19, uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r.

Osoby spełniające powyższe warunki, proszone są o wybranie biletu z dopiskiem „Certyfikat Covid”. Wybór jest dobrowolny, a każdy Widz może wybrać dowolne miejsce na sali. Kupując bilet z dopiskiem „Certyfikat Covid”, widz wyraża zgodę na okazanie certyfikatu przed wejściem na salę. Żadne informacje zawarte w certyfikacie nie są zbierane.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 14 grudnia 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 2311).