Koncert zespołu Buty Farmera

24 września 2020 (Czwartek)

Buty Farmera to ekipa profesjonalnych muzyków, od lat uczestniczących w różnych muzycznych projektach, a prywatnie przyjaciół, która powstała w 2018 roku.

Lubią bawić, rozśmieszać, a swój styl określają mianem crazy folk. Ich piosenki to cała życiowa prawda z wielkim przymrużeniem oka. Oryginalność tekstu i wykonania utworów na pewno sprawią, ze Państwa wieczór będzie udany, a piosenki jeszcze długo po koncercie będziecie nucić.

Skład zespołu:
Iwona Kobylińska – śpiew
Krzysztof Błażejczyk – gitara, banjo
Przemysław Nużyński – tuba
Paweł Chojnacki – perkusja
Antonio Fartushnyi – trąbka, puzon

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Darmowe zaproszenia do obioru w kasie MOK w budynku "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w sali widowiskowej "Podlasie" -> KLIK