Konkurs Kaligraficzny "Sztuka Pisana" - wyniki

25 maja 2021 (Wtorek)
Miejski Ośrodek Kultury

Niezwykle miło nam poinformować, iż IV Miejski Konkurs Kaligraficzny „Sztuka Pisana” w kategorii Seniorzy został rozstrzygnięty.

Pomysłodawcą i Głównym Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Konkurs odbywa się w kilku kategoriach dla dzieci, młodzieży, studentów i seniorów. Kategorię Seniorzy już po raz trzeci z radością organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. W bieżącej edycji, ze względu na pandemię, eliminacje przebiegały w trybie online.

Zadaniem uczestników w edycji 2021 było przepisanie dowolnych paragrafów Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tym akcentem chcieliśmy uczcić 230. rocznicę jej uchwalenia. Praca powinna była zawierać min. 500 znaków, odznaczać się starannym i regularnym krojem pisma.

Spośród nadesłanych prac, jury w składzie:
Kamil Antolak – przewodniczący jury
Magdalena Czmoch
Joanna Janus
wyłoniło zwycięzców:

I miejsceHanna Mitrura
II miejsceKrystyna Czeredys
III miejsce ex aequoZdzisława Tomaszewska
III miejsce ex aequoBarbara Gorzała

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i piękne prace.

Dla zwycięzców Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach przygotował nagrody. Po odbiór nagród zapraszamy 31 maja 2021 r. w godz. 10.00-15.00 do budynku „Podlasie” MOK (ul. Sienkiewicza 63).

Fundatorami nagród są Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach i Wydawnictwo Próby (KLIK & KLIK).

W razie pytań prosimy o kontakt: 25 794-31-21; e-mail: joanna.janus@mok.siedlce.pl