Konkurs Recytatorski "Recytuj z Ączkiem" - finał

22 marca 2021 (Poniedziałek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach i Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” zapraszają przedszkolaków do udziału w konkursie recytatorskim „Recytuj z Ączkiem”. Nie wszystkie dzieci miały okazję poznać przygody siedleckiego zajączka oraz jego przyjaciół opisane w barwnej książeczce „Cześć, jestem Ączek Zajączek”, dlatego zapraszamy wszystkie przedszkola do udziału w „recytatorskiej zabawie” z Ączkiem. Zadaniem uczestników konkursu będzie recytacja jednego wiersza wybranego z książeczki.

Książeczka była prezentowana przez aktora Cezarego Żaka i siedlczankę Agnieszkę Somlę-Zdanowską w formie słuchowiska, które można obejrzeć na naszym kanale YouTube (youtube.com/moksiedlce). Serdecznie zapraszamy także do zwiedzenia wystawy w Galerii „w Bramie” (ul. Pułaskiego 7) obrazującej przygody Zajączka Ączka.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są TUTAJ (KLIK).