Kwarantanna na wesoło - Familijny Festiwal Teatru i Tańca WYNIKI!!!

02 czerwca 2020 (Wtorek)
Miejski Ośrodek Kultury

Jury artystyczne w składzie: Katarzyna Garbarczyk, Iwona Jastrzębska, Sebastian Gumiński, po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych filmów i wnikliwej analizie postanowiła przyznać następujące nagrody:

- w kategorii: Solo
Joanna Karaś - film pt. „Wiosna”

- w kategorii: Duety
Lena Groszek i Julia Groszek - film pt. „Siostry Groszek w akcji”

- w kategorii: Rodziny
Natalia Bukatczuk - film pt. „Legenda o św. Jerzym”

W imieniu członków jury Festiwalu: Katarzyny GarbarczykIwony Jastrzębskiej i Sebastiana Gumińskiego, Organizatorów Festiwalu: Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach i Fundacji LUZ dla Sztuki oraz Sponsorów nagród: Kręgielni Factory 157 i Sali Zabaw Młynek, chcemy podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom Familijnego Festiwalu Teatru i Tańca w wersji "pokojowej" - Kwarantanna na wesoło. Jest nam niezmierni miło, że chcieliście pokazać wszystkim, iż trudny czas kwarantanny można przeżyć również na wesoło. Zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach w przyszłości!