Letnie granie przy fontannie - "Żyj kolorowo" w wykonaniu Ireny Kosińskiej & Ambitus Trio

13 sierpnia 2017 (Niedziela)
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

W programie polskie piosenki jazzowe z rep. m.in.: E. Bem, H. Banaszak, K. Prońko, G. Łobaszewskiej, A. M. Jopek i innych. Repertuar bardzo pogodny, optymistyczny i zdecydowanie miły dla ucha każdego odbiorcy. Usłyszymy znane i lubiane utwory takie jak: „Żyj kolorowo”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „Pogoda ducha”, „W moim magicznym domu”, „Małe tęsknoty”, „Przed nocą i mgłą” i inne.

Koncert wykonają: Irena Kosińska – studentka Studium Wokalistyki Estradowej przy Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatka ogólnopolskich festiwali. Na swoim koncie ma również nagrania płytowe, okazjonalnie występowała ze Skaldami. Na fortepianie zagra Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Towarzyszyć im będzie sekcja rytmiczna, którą tworzy dwóch znakomitych siedleckich muzyków, laureatów nagrody Prezydenta Miasta Siedlce Wawrzyn Siedlecki: Marek Matwiejczyk – wirtuoz gitary basowej, multiinstrumentalista, realizator dźwięku, oraz Robert Protasewicz – perkusista, muzyk, wokalista, aktor Teatru ES.

Irena Kosińska – wokal
& Ambitus Trio:
Krzysztof Chromiński – fortepian
Marek Matwiejczyk – bas
Robert Protasewicz – perkusja

W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w Sali Białej.