MFTDiM 2022 - Koncert Laureatów w kategorii PIOSENKA, TEATR, PLASTYKA

27 maja 2022 (Piątek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież z Siedlec do udziału w XXVI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2022. Udział w Festiwalu daje możliwość młodym, zdolnym siedlczanom prezentacji swojego dorobku artystycznego, popularyzacji swojej twórczości oraz wymiany doświadczeń i pomysłów w dziedzinie plastyki, piosenki, literatury, tańca i teatru. Patronat na Festiwalem objął Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.

Podczas koncertu wystąpią Laureaci w kategorii "przedszkola" oraz osoby, które zajęły I, II i III miejsce w pozostałych grupach wiekowych w kategorii PIOSENKAWyróżnieni w kategorii PIOSENKA oraz laureaci i wyróżnieni w kategoriach PLASTYKA i TEATR odbierają nagrody i dyplomy.