Międzynarodowy Plener Fotograficzny "Podlaski Przełom Bugu 2019"

09 czerwca 2019 (Niedziela)
Serpelice

Tegoroczny Międzynarodowy Plener Fotograficzny "Podlaski Przełom Bugu" odbędzie się w dniach 9-14 czerwca w Serpelicach. Wezmą w nim udział znakomici twórcy, mistrzowie polskiej fotografii krajobrazowej i przyrodniczej. Plenery ,,Podlaski Przełom Bugu” cieszą się dużym uznaniem w środowisku fotografów i są jedną z ważniejszych imprez tego typu w kraju. W tegorocznym plenerze, jak w roku ubiegłym, wezmą udział zaproszeni przez organizatorów goście z Francji i Ukrainy. Odbędą się prezentacje prac uczestników pleneru oraz wykłady, m.in. prof. Zbigniewa Tomaszczuka i znanego fotografa przyrody Pawła Świątkiewicza. Efekty pracy uczestników pleneru będą mogli Państwo obejrzeć już w listopadzie na wystawie w Galerii Fotografii Fokus. Spodziewamy się, że wystawa przyczyni się do promocji nadbużańskiego Podlasia.

Oprócz Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach współorganizatorami pleneru są:
Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie