Niedzielny Salon Muzyczny - Piosenki z Kabaretu Starszych Panów

17 lutego 2019 (Niedziela)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

W programie lutowego koncertu z cyklu Niedzielny Salon Muzyczny znajdą się najpiękniejsze piosenki z repertuaru legendarnego Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Zuzanny Makowskiej, Kamila Zięby i Adama Sychowskiego.

Zuzanna Makowska – wokalistka i aktorka. Ukończyła ZPSM II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym w klasie prof. Krzysztofa Matuszaka. Laureatka wielu przeglądów muzycznych. Występuje w Teatrze Rampa w spektaklach Teatru Muzycznego Tintilo, współpracuje z Fundacją „Kulturalne Dzieci” w spektaklach interaktywnych dla najmłodszych. Wokalistka Filharmonii Narodowej oraz Studia Accantus.

Kamil Zięba – aktor i wokalista. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego (specjalność – musical) Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Laureat wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwali piosenki. Współpracował z wieloma teatrami w całej Polsce, m.in. z Teatrem Miejskim w Gdyni, Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Teatrem Tintilo w Warszawie, Nową Sceną w Bydgoszczy, Teatrem Atelier w Sopocie. Obecnie można go spotkać w musicalach Czarownice z Eastwick oraz w Rodzinie Addamsów Warszawskiego Teatru Syrena. Jest solistą Filharmonii Narodowej oraz Studia Accantus.

Adam Sychowski – ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Jerzego Sterczyńskiego. Od 1997 roku nieprzerwanie realizuje koncerty edukacyjne Filharmonii Narodowej. Występuje także w spektaklach tematycznych Teatru Buffo, gdzie - m.in. wspólnie z Januszem Stokłosą - gra duety fortepianowe. Współpracował z Teatrem Komedia oraz orkiestrą Concentus Pro Arte, obecnie zaś występuje w spektaklach Teatru IMKA. W dorobku ma wiele nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej (m.in. muzyka do filmów Mój Nikifor i Plac Zbawiciela). Brał udział w produkcjach telewizyjnych (Róże Gali, Przebojowa Noc, Złota Sobota), a także w pierwszym na świecie musicalu w 3D o Poli Negri pt. Polita.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach MOK
- przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45
- przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Rezerwacje biletów pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26.