ODWOŁANY! Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej

13 listopada 2020 (Piątek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury, wszystkie imprezy Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach zaplanowane w listopadzie zostają odwołane. Zakupione bilety można zwracać od 6 listopada w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej
 organizowany jest z myślą o dzieciach z przedszkoli publicznych i niepublicznych w Siedlcach i powiecie siedleckim. Głównym założeniem Festiwalu jest popularyzacja dorobku artystycznego młodych twórców, wspieranie ich twórczości artystycznej oraz rozwijanie zdolności wokalnych.

Usłyszymy utwory pełne uśmiechu i jesiennych promieni słonecznych, które pokażą zgromadzonej publiczności, że jesień wcale nie musi być szara.

Tegoroczny Festiwal odbędzie się zgodnie z zarządzeniem Dyrektora MOK i wytycznych GIS.

Regulamin i elektroniczna karta zgłoszenia dostępne tutaj - KLIK