Podsumowanie projektu "Razem pod prąd"

09 grudnia 2019 (Poniedziałek)

Słuchacze Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz młodzi siedlczanie uczestniczą w warsztatach międzypokoleniowych realizowanych w ramach projektu Fundacji DONUM Razem pod prąd współfinansowanych ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

Młodzi i dojrzali pracują wspólnie w czasie warsztatów: tanecznych, teatralnych, psychologicznych oraz rękodzieła artystycznego. Wymiana doświadczeń, wspólna nauka i ubogacanie się mają na celu pokazać zarówno młodym, jak i seniorom, że można spędzać twórczo czas wolny i cieszyć się z obecności drugiego człowieka.

Projekt powoli dobiega końca. Efekty niektórych wspólnych działań będzie można zobaczyć w czasie podsumowania projektu 9 grudnia o godz. 15.00 w sali widowiskowej „Podlasie” MOK (obowiązują zaproszenia), gdzie zaprezentują się uczestnicy warsztatów teatralnych i tanecznych oraz będzie można zobaczyć prace uczestników warsztatów rękodzieła artystycznego.

fot. Sebastian Gumiński, Joanna Janus