MOK

Aktualności

Powrót

Popkultura - MOK Summer Music Festival

26 sierpnia 2021 (Czwartek)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Z uwagi na prognozowane opady deszczu koncert odbędzie się w sali widowiskowej “Podlasie” ul. Sienkiewicza 63!!!

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach 
MOK Summer Music Festival odbędzie się pięć koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą.

Podczas ostatniego koncertu w ramach Festiwalu wystąpi warszawski zespół Popkultura. Zagrają piosenki z najnowszego albumu „Miłość Zdrada”, opisującego cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej. Fascynacja, pożądanie i spełnienie, ale i tęsknota, lęk, ból. Skrajne i często przeciwstawne uczucia przepełniają to wydawnictwo na wskroś. Energetyczne piosenki, o charakterystycznym brzmieniu lat osiemdziesiątych doskonale sprawdzają się na koncertach. Już przy promocji pierwszego tytułowego singla „Miłość Zdrada” zespół potwierdził inspirację stylistyką New Romantic oraz muzyką nowofalową. Trzeba przyznać, że zarówno muzycznie jak i tekstowo Popkultura wysyła w świat bardzo spójny przekaz.

Popkultura to:
Maciek Olbrych – wokale, klawisze, okazjonalne gitary,
Paweł Radziszewski – gitary, samplery, komputery,
Paweł Krulikowski – basy, moogi i inne syntezatory,
Bartek Malik – bębny, loopy i perkusjonalia.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.