Renata Przemyk i Mężczyźni. Goście: Czesław Mozil, Leski, Buslav - KONCERT PRZEŁOŻONY

22 marca 2020 (Niedziela)
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, informującym o podjęciu zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Oznacza to czasowe zawieszenie od 12 marca 2020 r. organizacji wszystkich wydarzeń kulturalnych, zawieszenie zajęć artystycznych prowadzonych w MOK oraz zamknięcie wszystkich obiektów Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6, Pułaskiego 7, ul. Sienkiewicza 63 i Rynkowej 24.

Wszystkie wydarzenia kulturalne zaplanowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach w tym okresie zostają przełożone na późniejsze terminy, o których będziemy informować na bieżąco. Zakupione bilety zachowują ważność.

Opłaty za udział w sekcjach prosimy wpłacać zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wszystkie wyrównania i korekty nastąpią w czerwcu.

Informację o wznowieniu działalności instytucji kultury, w tym MOK, podamy bezzwłocznie po wydaniu komunikatu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i najciekawsze piosenki Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach, w duetach z mężczyznami.

Autorka i wykonawczyni niezmienna w swojej zmienności, niestrudzona poszukiwaczka form i stylistyk, świadomie i kunsztownie przekuwająca na scenie to, co intymne, w to, co wyzwala zbiorowe emocje. Renata Przemyk, obecna w naszych uszach, oczach i wyobraźni od trzech dekad, z okazji jubileuszu zaprosiła na scenę Mężczyzn. Premiera płyty 20 marca 2020!

Idea jest oczywista jak status artystki, którą zesłał Bóg, na polskiej scenie piosenki artystycznej: trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów. Przygotowanych przez przedstawicieli elity młodego pokolenia producentów i autorów, a zaśpiewanych wspólnie z Renatą Przemyk przez dżentelmenów w różnym wieku.

Podczas koncertu w Siedlcach razem z Renatą Przemyk wystąpią: Czesław Mozil, Leski i Buslav. Towarzyszył im będzie zespół w składzie: Piotr Wojtanowski – bas, Grzegorz Palka – gitara, Sławek Puka – perkusja, Krzysztof Pająk – klawisze, Kamil Błoniarz – akordeon.

Bilety do nabycia w kasach MOK:
- przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45,
- przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:00 oraz godzinę przed koncertem,
PARTER - 85 zł w przedsprzedaży do 15 marca
PARTER - 100 zł od 16 marca
BALKON - 75 zł w przedsprzedaży do 15 marca
BALKON - 90 zł od 16 marca
Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 23.