MOK

Aktualności

Powrót

obrazek

Renata Przemyk i Mężczyźni. Goście: Czesław Mozil, Leski, Buslav

27 listopada 2020 (Piątek)
godz. 18:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i najciekawsze piosenki Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach, w duetach z mężczyznami.

Autorka i wykonawczyni niezmienna w swojej zmienności, niestrudzona poszukiwaczka form i stylistyk, świadomie i kunsztownie przekuwająca na scenie to, co intymne, w to, co wyzwala zbiorowe emocje. Renata Przemyk, obecna w naszych uszach, oczach i wyobraźni od trzech dekad, z okazji jubileuszu zaprosiła na scenę Mężczyzn. Premiera płyty 20 marca 2020!

Idea jest oczywista jak status artystki, którą zesłał Bóg, na polskiej scenie piosenki artystycznej: trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów. Przygotowanych przez przedstawicieli elity młodego pokolenia producentów i autorów, a zaśpiewanych wspólnie z Renatą Przemyk przez dżentelmenów w różnym wieku.

Podczas koncertu w Siedlcach razem z Renatą Przemyk wystąpią: Czesław Mozil, Leski i Buslav. Towarzyszył im będzie zespół w składzie: Piotr Wojtanowski – bas, Grzegorz Palka – gitara, Sławek Puka – perkusja, Krzysztof Pająk – klawisze, Kamil Błoniarz – akordeon.

Bilety zakupione na koncert 22 marca zachowują ważność!!!
Bilety do nabycia w kasach MOK:
- przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45,
- przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:00 oraz godzinę przed koncertem,
PARTER - 85 zł w przedsprzedaży do 8 maja
PARTER - 100 zł od 9 maja
BALKON - 75 zł w przedsprzedaży do 8 maja
BALKON - 90 zł od 9 maja
Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 23.