Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Palma Wielkanocna"

20 marca 2018 (Wtorek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Przed nami najbardziej radosne i wiosenne święta – Święta Wielkanocne. W związku z tym Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym „Palma Wielkanocna 2018".

Palmy mogą być wykonane techniką dowolną, jednak muszą być to prace trójwymiarowe. Zachęcamy do szukania nowych, oryginalnych sposobów tworzenia palm. Wysokość prac nie jest ograniczona.

Konkursowe prace należy zgłosić do sali widowiskowej „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63 w dniach 1-9 marca 2018. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie MOK 15 marca. Otwarcie wystawy i wręczenie nagród laureatom nastąpi 20 marca w Małej Galerii Sztuki, ul. Sienkiewicza 63 o godz. 13:00. Szczegółowy regulamin dostępny na www.mok.siedlce.pl

Serdecznie zapraszamy.