Smykofonia na Mazowszu - koncert "Kotki, myszki, menuety"

18 października 2020 (Niedziela)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Tej jesieni kotki i myszki lubią tańczyć na raz, dwa, trzy. Na kolejnym koncercie Smykofonii menueciki, walczyki i kujawiaczki, a także kocie przeboje połączymy ze słuchaniem muzyki klasycznej i zabawą. W programie znów pojawi się piosenka Raz, dwa, trzy. Pośpiewajcie ją sobie razem ze śpiewnikiem internetowym Śpiewaj mi mamo.

Wykonawcy - The New Warsaw Trio:
Przemysław Skałuba – klarnet
Rafał Grząka – akordeon
Konrad Kubicki – kontrabas
Viola Łabanow – prowadzenie koncertu

Organizatorzy:
Fundacja Muzyka jest dla wszystkich
Mazowiecki Instytut Kultury
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

Patron artystyczny:
Sinfonia Varsovia

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Bilety w cenie 10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci) do nabycia w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej, ul. Pułaskiego 7. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w Sali Białej -> KLIK