Spektakl "Wesele" Teatru Słowa z BCK w Białej Podlaskiej dla słuchaczy SUTW

11 kwietnia 2018 (Środa)
godz. 11:00 14:00

Teatr Słowa podjął w sezonie 2017/2018 próbę inscenizacji „Wesela” w wielką narodową rocznicę odzyskania niepodległości Polski. „Wesele” jest wciąż aktualne, kieruje do nas żywe, uniwersalne przesłanie – jesteśmy odpowiedzialni za los własnego narodu, za jego niepodległość.

Teatr Słowa działa od 2002 r. w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej. Ma charakter wielopokoleniowy - od uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum do seniorów – i to oni stanowią trzon zespołu. Reżyserem jest Jan Gałecki przy współpracy żony Elżbiety – polonistki, krytyka, doradcy.

Obsadę sztuki stanowi wspaniały zespół ludzi z pasją i wiedzą, ludzi życzliwych, odpowiedzialnych, konsekwentnych w działaniu  i wrażliwych na piękno polskiego słowa.