Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram

02 października 2022 (Niedziela)
Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

Grupa Twórcza Fotogram działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach od ponad dwudziestu lat. W tym czasie skupiała pasjonatów fotografii na różnym poziomie zaawansowania, chcących doskonalić swoje umiejętności. Działalność Grupy to przede wszystkim regularne spotkania w pierwsze niedziele miesiąca, podczas których członkowie dzielą się doświadczeniami oraz słuchają wykładów i prelekcji. Spotkania mają otwartą formułę i może wziąć w nich udział każdy zainteresowany. Ponadto organizowane są wystawy, plenery, pokazy prac. Podczas spotkań odbywają się również prezentacje prac członków Grupy oraz omawiane sprawy związane z jej działalnością. Bardzo często organizowane są spotkania z twórcami z innych ośrodków.