Szła Kolęda 2019 - wyniki przesłuchań

11 stycznia 2019 (Piątek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Podczas obrad komisji oceniającej prezentacje XIII Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach dnia 11 stycznia 2019  roku w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, oceniono 43 podmioty wykonawcze. W konkursie udział wzięło ok. 170 uczestników.

Komisja w składzie:
1. Urszula Chruściel
2. Maria Marlena Uziębło
3. Paweł Żak

Wyłoniła laureatów którzy w dn. 17.01.2019 r. o godz. 18.00 wystąpią w Koncercie Galowym:

Laureaci:
· Anielskie Nutki – Oddział Przedszkolny przy SP nr 12 w Siedlcach;
· Zosia Szczepańska   – Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20 w Siedlcach;
· Hania Piwowarczyk, Milena Trębicka, Julia Paluszkiewicz, Karolina Grabowska, Jeremi Wasczuk – Miejskie Przedszkole nr 9 w Siedlcach;
· Jakub Budka, Wiktoria Szelinger, Wiktoria Skwarek, Julia Magnuszewska – Miejskie Przedszkole nr 1 w Siedlcach;
· Gabriela Małycha – Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” w Siedlcach;
· Hanna Dziekanowska, Łucja Frankowska, Zuzanna Orzełowska, Roksana Kluwa, Weronika Kos –  Miejskie Przedszkole nr 14 w Siedlcach;
· Lena Ornowska – Oddział Przedszkolny przy KZE  w Siedlcach;
· Dzieci z grupy Koty – Miejskie Przedszkole nr 13 im. D. Gellner w Siedlcach;
· Biedronki z MP 22  – Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach;
· Alicja Raczyńska i Aleksandra Mazurek z zespołem – Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach;
· Antonina Dobijańska z zespołem  – Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach;
· Krasnoludki – Niepubliczne Przedszkole „Siódemka” w Siedlcach
· Miłosz Kujawiak – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Młodego Człowieka” w Siedlcach.