Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Siedlce w czasie pandemii COVID-19"

09 października 2020 (Piątek)
Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

Rozstrzygnięty został Konkurs Fotograficzny „Siedlce w czasie pandemii COVID-19” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury Siedlcach. Celem jego organizacji było upowszechnianie fotografii, zainspirowanie uczestników do twórczych poszukiwań oraz ukazanie jak w tych trudnych czasach wyglądają ulice naszego miasta, życie kulturalne, uprawianie sportu, życie w domach, czy codzienne życie zawodowe.

W konkursie oceniono 43 prace 12 autorów. Komisja w składzie: Sławomir Kordaczuk, Krzysztof Mioduszewski, Andrzej Ruciński, postanowiła przyznać:

I nagrodę – Agnieszce Gołuch
za prace "Dzień Komunii Świętej" i "Odwiedziny"

II nagrodę – Dominikowi Kowalczykowi
za pracę "Za mało ławek"

III nagrodę – Agnieszce Kondrackiej-Bylińskiej
za prace "Drzewo rękawiczkowe", "W galerii handlowej", "Przed sklepem"

III nagrodę – Beacie Pływacz
za prace "Gotowi na wszystko", "Top trendy Wiosna 2020", "Wspólna praca ubogaca"

Wyróżnienie – Stanisławowi Guzowi
za pracę "Wstęp wzbroniony"

Wyróżnienie – Alinie Jurczuk
za pracę "Czytanie w towarzystwie Stefana Żeromskiego"

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 października 2020 r. o godz. 18:00 w Galerii Fotografii Fokus MOK, ul. Pułaskiego 7. Prace laureatów konkursu będzie można oglądać w Galerii „w Bramie”, ul Pułaskiego 7, od 9 października 2020 r.