Uwertura na paluszkach - koncert Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Akademii Tańca LUZ ART

23 stycznia 2019 (Środa)
godz. 17:00 19:00

UWAGA!!! W związku z żałobą narodową ogłoszoną przez Prezydenta RP, koncerty "Uwertura na paluszkach" zostają przeniesione na środę 23 stycznia 2019 r. na godz. 17:00 i 19:00. Bilety zakupione na piątek zachowują ważność.

18 i 20 stycznia zapraszamy na taneczne podsumowanie roku 2018 działalności artystycznej grup mistrzowskich Formacji Tańca Nowoczesnego LUZAlternatywnego Teatru Tańca LUZ oraz Akademii Tańca LUZ ART.

Tancerze LUZ to jedna z najbardziej utytułowanych i utalentowanych grup tanecznych w Polsce i na świecie. Reprezentując nasze miasto oraz kraj sięgnęli w 2018 roku po najwyższe laury, zdobywając m.in.:
I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii „Formacje Jazz Dzieci”
I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii „Formacje Modern Dzieci”
I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii „Mini Formacje Modern Dzieci”
I miejsce i Złoty Puchar Świata w kategorii „Formacje Jazz Dzieci” w Pradze
I miejsce i Złoty Puchar Świata w kategorii „Mini Formacje Modern Dzieci” w Pradze
I miejsce i Złoty Puchar Świata w kategorii „Formacje Jazz Juniorów” w Pradze
I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca World Dance Week Ossa 2018 w kategorii „Formacje Modern Seniorów”
Grand Prix Festiwalu Tańca Współczesnego w Wilnie w kategorii „Formacje Modern Juniorów”
Grand Prix Festiwalu Tańca Współczesnego w Wilnie w kategorii „Duety Modern Juniorów” dla Marceliny Karolewskiej i Gabrieli Remiszewskiej
II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca World Dance Week Ossa 2018 w kategorii „Formacje Jazz Juniorów”
II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca World Dance Week Ossa 2018 w kategorii „Formacje Jazz Seniorów”
II miejsce i Srebrny Puchar Świata w kategorii „Formacje Modern Dzieci” w Pradze
V miejsce w finale Mistrzostw Świata w kategorii „Formacje Modern Dzieci” w Ossie

W październiku 2018 roku odbyła się premiera wielkiego multimedialnego widowiska Polskie DNA – wolność tańcem malowana Alternatywnego Teatru Tańca LUZ według scenariusza oraz w reżyserii i choreografii Joanny Woszczyńskiej, którego fragmenty będziemy mogli zobaczyć 20 stycznia.

Styczniowe koncerty będą z pewnością niezwykłym widowiskiem tanecznym, pełnym wzruszających, profesjonalnych prezentacji i barwnych kostiumów.

Choreografem i kierownikiem zespołu jest Joanna Woszczyńska.

„Uwertura na paluszkach” – koncert w wykonaniu grup mistrzowskich Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i najmłodszych grup Luzik z Akademii Tańca LUZ ART
23 stycznia 2019 r. (środa), godz. 17:00 i 19:00

„LUZtracja 2018” – koncert w wykonaniu grup mistrzowskich Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ i grup starszych Akademii Tańca LUZ ART
20 stycznia 2019 r. (niedziela), godz. 16:00 i 19:00

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach MOK
- przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45
- przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Rezerwacje biletów pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26.