MOK

Aktualności

Powrót

Wakacyjna Kraina Zabawy

27 sierpnia 2017 (Niedziela)
godz. 15:00
Plac gen. Sikorskiego

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci do świetnej i niezapomnianej zabawy podczas imprezy plenerowej. Zaplanowaliśmy moc atrakcji, gier i konkursów. Niesamowite widowisko plenerowe to propozycja na spędzenie weekendu aktywnie na świeżym powietrzu z uśmiechem na twarzy.

Jedną z atrakcji scenicznych nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców będzie szalone przedstawienie interaktywne o przyjaźni, podróżach w nieznane, o marzeniach i poszukiwaniu samego siebie zatytułowane „Alicja w krainie iluzji”. Kolorowe kostiumy, niezwykłe rekwizyty i efekty sceniczne, profesjonalni aktorzy wcielający się w barwne postaci – to wszystko czyni spektakl niezwykłym i bardzo atrakcyjnym przeżyciem artystycznym nie tylko dla młodego widza ale także dla osób dorosłych. Spektakl angażuje maksymalnie całą publiczność, która ma wrażenie, że wpływa na losy bohaterów. Jest tylko preludium do czekających na wszystkich animacyjnych konkurencji.

Ponadto będzie można zobaczyć wspaniałe widowisko duetu clownów cyrkowych Rupherta i Rico - znakomitych artystów, zdobywców wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Superwesołe piosenki, dynamiczna akcja, blok rozrywkowo konkursowy, pokaz artystyczny, malowanie buzi i włosów, deszcz baniek mydlanych i confetti na pewno przyniosą wszystkim uśmiech i radość.

W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63.