Wernisaż dorocznej wystawy prac uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji

22 czerwca 2023 (Czwartek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Wystawa będzie podsumowaniem całorocznej pracy wszystkich uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji, która działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach pod opieką artystyczną architekt Beaty Radzikowskiej.

Na wystawie będzie można zobaczyć efekty pracy dzieci i młodzieży w roku artystycznym 2022/2023. Dominujące tematy to barwne pejzaże, zwierzęta, kwiaty, abstrakcje, fantastyczne postacie, dziecięce interpretacje tego, co nas otacza. Młodzi artyści zaprezentują różnorodne techniki malarskie, umiejętności, talenty, zainteresowania, które rozwijali na warsztatach. Serdecznie zapraszamy do świata młodych artystów, gdzie sztuka mówi barwami i kształtami, gdzie pędzle i kredki nie mają granic.

Wystawa czynna do 30 czerwca oraz od 1 do 14 sierpnia.