Wernisaż wystawy fotografii Artura Klepackiego pt. "12"

12 stycznia 2023 (Czwartek)
Galeria "w Bramie", ul. Pułaskiego 7

Wystawa „12" to zestaw zdjęć ukazujących kontrasty i przemiany zarejestrowane w Siedlcach przez wnikliwego i refleksyjnego obserwatora, jakim jest autor prac. Wystawa w Galerii „w Bramie" to 12 posterów – subiektywnych spojrzeń autora. Jest to niezwykle interesująca propozycja, warta obejrzenia.

Artur Klepacki – baczny, codzienny obserwator – dzięki swojej wrażliwości zauważa i rejestruje codzienność-niecodzienność siedleckiej ulicy. Jego emocjonalność, osadzona w doświadczeniu operatora światła, pozwoliła mu stworzyć unikatowy cykl przemian i porównań zatrzymanych w przestrzeni Siedlec. Zdjęcia przedstawione na wystawie są tylko częścią zbiorów autora.

Artur Klepacki – oświetleniowiec, elektronik, entuzjasta fotografii, całe życie związany z Siedlcami.

Wystawa czynna całą dobę do 3 kwietnia 2023 r.