Wernisaż wystawy malarstwa Ilony Krzyżanowskiej "Szepty"

13 października 2020 (Wtorek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Ilona Krzyżanowska ukończyła Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach jako Animator i Menedżer Kultury. Obecnie jest nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 7 w Siedlcach. Jej pasją obok malarstwa jest string art. „Szepty” to cykl prac malarskich powstałych w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Odnajdziemy tu słowiańskie mity, nadbużańskie szeptuchy i architekturę sakralną. Inspiracją cyklu stała się fascynacja słowiańskimi legendami oraz nadbużańskimi uzdrowicielkami.

Wstęp na wernisaż za okazaniem zaproszenia. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63.

Wystawa czynna w Małej Galerii Sztuki MOK, ul. Sienkiewicza 63, do 9 listopada 2020 r., od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00.