MOK

Aktualności

Powrót

Wystawa prac uczestników zajęć w Pracowni Fotograficznej MOK

23 czerwca 2020 (Wtorek)
godz. 11:00
Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

W Galerii Fotografii Fokus można oglądać efekty pracy młodzieży biorącej udział w zajęciach w Pracowni Fotograficznej MOK. Autorzy wystawy są uczniami szkół siedleckich. Uczestnicząc w zajęciach poznają zasady fotografowania i samodzielnej obróbki zdjęć. Dominujące tematy to: martwa natura, makrofotografia, krajobraz i przyroda. 

Pracownia Fotograficzna MOK mieści się w Akademii Sztuk „Piękna 7”. Atelier wyposażone jest w nowoczesne lampy studyjne i inne urządzenia, dzięki którym młodzież uczestnicząca w zajęciach może rozwijać swoje umiejętności fotografowania. Dzięki nowym komputerom z profesjonalnym oprogramowaniem możliwe jest doskonalenie zdjęć wykonywanych w technice cyfrowej. Pracownia wyposażona jest również w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie procesu klasycznej obróbki chemicznej w ciemni, od wywołania negatywu do samodzielnego wykonania zdjęć za pomocą powiększalnika.

Wysatwa dostępna w dn. 23-30 czerwca i 3 sierpnia-4 września 2020 r. w Galerii Fotografii Fokus MOK, ul. Pułaskiego 7 oraz online w dn. 1 lipca-2 sierpnia na mok.siedlce.pl