XXVI Międzynarodowy Plener Fotograficzny "Podlaski Przełom Bugu 2021"

12 września 2021 (Niedziela)
Serpelice

Tegoroczny Międzynarodowy Plener Fotograficzny „Podlaski Przełom Bugu” odbędzie się on w dniach 12-17 września w Serpelicach. Wezmą w nim udział znakomici twórcy, mistrzowie polskiej fotografii krajobrazowej i przyrodniczej. Plenery ,,Podlaski Przełom Bugu’’ cieszą się dużym uznaniem w środowisku fotografów i są jedną z ważniejszych imprez tego typu w kraju. W tegorocznym plenerze, jak w roku ubiegłym, wezmą udział zaproszeni przez organizatorów goście z Francji. Odbędą się prezentacje prac uczestników pleneru, oraz wykłady m.in. Włodzimierza Krzemińskiego i Piotra Perczyńskiego. Efekty pracy uczestników pleneru będą mogli Państwo obejrzeć już w listopadzie na wystawie w Galerii Fotografii Fokus. Spodziewamy się, że plener i wystawa przyczynią się do promocji nadbużańskiego Podlasia.

Obok Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach współorganizatorami pleneru są:
Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie