MOK

Festiwal "Moje Betlejem"

obrazek

Wyniki przesłuchań II Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Moje Betlejem" z 10 stycznia 2022 r.

Jury w składzie: Jarosław Wójcik, Urszula Chruściel, Iwona Kobylińska nagrodziło i wyróżniło następujących wykonawców:

Kategoria I – klasy I-IV
I miejsce - Amelia Celińska „25 grudnia”
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach, opiekun- Izabella Janik
II miejsce – Katarzyna Stefaniuk „Ten wyczekany cud"
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach, opiekun - Małgorzata Sprycha
III miejsce – Leon i Jadwiga Grochowscy „Kolęd Maryi”
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuski w Siedlcach, opiekun - Małgorzata Sosnówka
Wyróżnienie – Lena Ornowska, Lena Skup, Łucja Mikulska, „Kołysanka dla Jezusa”, Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach, opiekun - Justyna Pieńkowska
Wyróżnienie – Natasz Sienica „Jedyna taka noc”, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach, opiekun - Agnieszka Krusińska
Wyróżnienie pozaregulaminowe – Szymon Ivanćik, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, zgłoszenie indywidualne, opiekun - Martin Ivanćik

Kategoria II – klasy V-VIII
I miejsce – Katarzyna Żur, „Ta święta noc”
Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach, opiekun - Joanna Sadowska-Wołowska
II miejsce - Konstancja Smoczyńska, „Nie było miejsca dla Ciebie”
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach, opiekun - Elżbieta Chachaj
III miejsce – Kornelia Biarda, Antonina Chojecka, Kinga Mikiewicz, Nina Omelańczuk „Przybieżeli do Betlejem"
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach, opiekun - Iwona Moskwiak
Wyróżnienie – Jadwiga Mitura, Dominika Chromik, Julia Waszczuk, Pola Waszczuk, „Kolęda płynie z wysokości”, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach, opiekun - Izabella Janik
Wyróżnienie – Lena Bojar , Małgorzata Jabłkowska, „Dzieciątko się narodziło”, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach, opiekun - Agnieszka Szymani

Kategoria III – Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Karina Szurek, „Ta święta noc”
II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach, opiekun - Robert Szurek
II miejsce – Karolina Maciejuk, „Noel”
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, opiekun - Magdalena Chojecka
III miejsce - Jakub Soszyński, „Kołysanka Józefa”
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach, opiekun - Magdalena Ostas
Wyróżnienie – Gabriela Woźnica, „Szara kolęda”, I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach, opiekun - Magdalena Ostas

Laureaci I, II i III miejsc i osoby wyróżnione wystąpią podczas Koncertu Laureatów 12 stycznia o godz. 18:00 w Sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63.