MOK

Kartka Bożonarodzeniowa

obrazek

PROTOKÓŁ


Z obrad komisji oceniającej prace zgłoszone do Konkursu Plastycznego Kartka Bożonarodzeniowa 2018. W konkursie oceniono 204 prac z placówek oświatowych oraz 24 prace zgłoszone indywidualnie.

Komisja w składzie:
1. Dorota Pikula – historyk sztuki – przewodniczący komisji
2. Ireneusz Parzyszek – plastyk
3. Kamil Antolak – plastyk-grafik
postanowiła przyznać:

W KATEGORII „PRZEDSZKOLA, ”klasy "0"
I miejsce - Antoni Zima - zgłoszenie indywidualnie - opiekun: Małgorzata Zima
II miejsce - Bartek Kokoszkiewicz - Przedszkole Muzyczne im. Kubusia Puchatka, opiekun: Elżbieta Trojecka
III miejsce - Zuzanna Orzełowska - Miejskie Przedszkole nr 14, opiekun: Iwona Widuch
Wyróżnienia:
Wiktoria Borc - Przedszkole Muzyczne im. Kubusia Puchatka, opiekun: Elżbieta Trojecka
Konrad Pieńkowski - Miejskie Przedszkole Nr 6, opiekun: Anna Piekart
Bartosz Kłopotowski - Miejskie Przedszkole Nr 14, opiekun: Iwona Widuch
Karolina Jedlińska - Miejskie Przedszkole Nr 25, opiekunowie: Małgorzata Kacprowska, Sylwia Kaszyńska
Anna Łukasik - Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekunowie: Magdalena Pastor, Anna Ługowska

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III”:
I miejsce - Julia Celej - Szkoła Podstawowa nr 2, opiekun: Martyna Kurpiewska
II miejsce - Aleksandra Troć - Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun: Justyna Pieńkowska
III miejsce - Alan Księżopolski - Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Ewa Bielińska
Wyróżnienia:
Julian Smagłowski - Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun: Joanna Mendza
Julia Wereszczyńska - Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Ewa Misiak
Lena Rytel - Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun: Izabela Osiak

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VIII, gimnazja”:
I miejsce Karolina Zasuwik - Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Ewa Bielińska
II miejsce - Julia Bryzek - zgłoszenie indywidualne opiekun: Agata Bryzek
II miejsce - Gabriel Ławecki - Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, opiekun: Elżbieta Chachaj
III miejsce - Konrad Romaniuk - Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Beata Matusik-Rolińska
III miejsce - Nikola Czarnocka - Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun: Hanna Michalik
Wyróżnienia:
Emilia Witkowska - Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun: Hanna Michalik
Jakub Radzikowski - Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Ewa Bielińska
Zofia Zasuwik - Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Beata Matusik-Rolińska
Błażej Dziewulak - Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Beata Matusik-Rolińska
Oliwia Wróblewska - Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Katarzyna Wróblewska
Anastasiia Dmitriieva - zgłoszenie indywidualne, opiekun: Julia Dmitriieva

W KATEGORII szkoły średnie
Nagrody nie przyznano

NAGRODA SPECJANA:
Marlena Wyrozębska - Środowiskowy Dom Samopomocy, opiekun: Joanna Mielańczuk
Dawid Chryć - Środowiskowy Dom Samopomocy, opiekun: Joanna Mielańczuk