MOK

Konkurs im. Kornela Makuszyńskiego

obrazek

23 MAJA 2019 R - KLASY I-III

PROGRAM
godz. 9:00-11:00
Recytacja
godz. 11:30
Ogłoszenie werdyktur Komisji Artystycznej, wręcznie nagród

KOMISJA ARTYSTYCZNA
Katarzyna Szczepaniak - instruktor teatralny
Joanna Janus - polonistka, psycholog
Maria Karsowska - polonistka

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

1. Anna Duk – SP 12
2. Angelika Kander – SP 12
3. Jagoda Stańczuk – SP 5
4. Natalia Klimek – SP 5
5. Karolina Osińska – SP 10
6. Zofia Sarnowska – SP 10
7. Joanna Kruk – SP 7
8. Karolina Kurenda – SP 7
9. Aleksandra Jędrychowicz – SP 7
10. Natalie Zuzanna Sikorska – NSP Aleksander
11. Fryderyk Gadomski – NSP Aleksander

----------------------PRZERWA --------------------------------

12. Zofia Lewandowska – SP 9
13. Klaudia Szalej – SP nr 11
14. Nina Duczek – SP nr 11
15. Ola Skolimowska – SP 11
16. Magdalena Ilczuk – KSP
17. Julia Krajewska – KSP
18. Natalia Głódź – KSP
19. Antoni Perczyński – SP nr 6
20. Jan Jakubiec – SP nr 4
21. Lena Stańczuk – SP nr 4

24 MAJA 2019 R - KLASY IV-VI

PROGRAM
godz. 9:00-11:30
Recytacja
godz. 12:15
Ogłoszenie werdyktur Jury, wręcznie nagród

KOMISJA ARTYSTYCZNA
Katarzyna Szczepaniak - instruktor teatralny
Małgorzata Czeredys-Bryńczak - polonistka, instruktor MOK
Maria Karsowska - polonistka

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI
1. Jan Suchodolski – SP 3
2. Jan Pachecki – SP 3
3. Paulina Ornowska – SP 3
4. Julia Supeł – SP 9
5. Nikola Kotowska – SP 9
6. Hanna Maciak – SP 9
7. Natalia Ryn – SP 9
8. Patrycja Skiba – SP 7
9. Aleksandra Drzewowska – SP 7
10. Amelia Kamecka – SP 5
11. Joanna Adam – SP 5
12. Natalia Głuchowska – SP 12
13. Julia Bąboń – SP 12

------------------------------PRZERWA------------------------------------

14. Wiktoria Wolska – SP 12
15. Oliwia Myśkiwicz – SP 6
16. Kacper Rudziński – SP 6
17. Urszula Chojecka – SP 6
18. Bernadeta Mendza – KSP
19. Zuzanna Korneluk – KSP
20. Alicja Atay – KSP
21. Nela Sikorska – NSP Aleksander
22. Natalia Biedruna – NSP Aleksander
23. Wiktor Komorowski – NSP Aleksander
24. Tomasz Skoczek – SP 10
25. Bartosz Jakubik – SP 10
26. Marta Suprun – SP 10