MOK

Konkurs plastyczny "Palma Wielkanocna"

obrazek

Konkurs plastyczny "Palma Wielkanocna"

W konkursie oceniono 197 prac z 34 placówek oświatowych oraz 25 prac zgłoszonych indywidualnie.


Komisja w składzie:
1. Dorota Pikula – historyk sztuki (przewodnicząca)
2. Ireneusz Parzyszek – plastyk
3. Kamil Antolak – plastyk-grafik


postanowiła przyznać:


w kategorii "przedszkola, klasy 0":
I miejsce – Natalia Wróbel
Przedszkole Niepubliczne "Kraina Fantazji"  w Siedlcach
opiekun: Alicja Cabaj

II miejsce – Justyna Dołęga
Przedszkole Niepubliczne "Kraina Fantazji" w Siedlcach
opiekun: Alicja Cabaj

III miejsce – Liliana Dymowska
Miejskie Przedszkole Nr 22 w Siedlcach,
opiekun: Katarzyna Terpiłowska

wyróżnienia:
Alicja Szupiluk
opiekun: Katarzyna Woch
Oliwia Ferenc i Aleksandra Zagozdon
Miejskie Przedszkole Nr 17 w Siedlcach
opiekun: Monika Teodorczuk-Izdebska
Aleksandra Młynarczyk
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
opiekunowie: Monika Kaźmierczak, Magdalena Bojarska
Adrianna Czeżyk
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
opiekunowie: Monika Kaźmierczak, Magdalena Bojarska

w kategorii szkoły podstawowe klasy I-III:
I miejsce – Karolina Wiśniewska
Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
opiekun: Anna Sieczkiewicz

II miejsce – Hanna Mąsior
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
opiekun: Anna Prokurat

III miejsce – Adrian Wrzosek
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach
opiekun: Anna Izdebska

wyróżnienia:
Karolina Pawluczuk
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach
opiekun: Judyta Ługowska
Natalia Sosnowska
Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
opiekun: Katarzyna Chojecka

w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI:
I miejsce – Julia Piekart
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
opiekun: Bożena Prachnio

II miejsce – Maksymilian Tymoszuk
Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach
opiekun: Agnieszka Kaczmarska

III miejsce – Mateusz Uziębło
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach
opiekun: Tadeusz Kośmider

wyróżnienia:
Antonina Skwierczyńska
opiekun: Aneta Skwierczyńska
Maja Kozioł
opiekun: Magdalena Kozioł

w kategorii szkoły podstawowe klasy VII VIII, III klasa gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce - Eryk Konstantynowicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowe w Siedlcach
opiekun: Bożena Prachnio

II miejsce - Diana Myrcha
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach
opiekun: Ewa Raubo

III miejsce - Zuzanna Bareja
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach
opiekun: Ewa Marciniuk

wyróżnienia:
Paulina Szerszeń
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach
opiekun: Ewa Raubo

Wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 9 kwietnia o godz. 13:00 w Małej Galerii Sztuki MOK, ul. Sienkiewicza 63. Wystawa czynna będzie do 13 maja 2019 r. w godz. 8:00-17:00 oraz zgodnie z kalendarzem imprez.