MOK

Konkurs plastyczny "Wielkanocna Pisanka"

Konkurs plastyczny "Wielkanocna Pisanka"

Na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zapraszamy 15 czerwca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 13:00 do Galerii Fotografii Fokus Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Pułaskiego 7.

Do konkursu zgłoszono 93 pisanki wykonane przez uczestników z 23 placówek oraz 20 prac uczestników indywidualnych. 
Komisja w składzie: Sylwia Wasiuk – grafik, plastyk; Kamil Antolak – grafik, plastyk; Sebastian Gumiński – sekretarz komisji; postanowiła przyznać:

W kategorii przedszkola, klasy „O”
I miejsce - Weronika Shulzhenko, lat 5, Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka” w Siedlcach
II miejsce - Adrianna Czeżyk, lat 5, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach – oddział przedszkolny
II miejsce - Aleksander Chromiński, lat 3, Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
III miejsce - Aleksander Ilczuk, lat 6, Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20 w Siedlcach
Wyróżnienia: Aleksandra Zasuwik, lat 3 - Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluszka w Siedlcach, Alicja Wereda, lat 5, Anastazja Noszczak, lat 6 - Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach – oddział przedszkolny, Anna Firlej, lat 6 - Przedszkole Muzyczne NUTKA, Oliwka Matejek, lat 5 - Katolickie Przedszkole Ogródek Św. Franciszka

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-III
I miejsce - Zofia Rządkowska, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
II miejsce - Blanka Panufnik, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce - Maria Smyk, lat 10, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
Wyróżnienia: Antonina Grochowska, lat 9 - Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, Natalia Bukatczuk, lat 8, Natalia Mateuszak - Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

W kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VIII
I miejsce - Julita Kowalczyk, lat 10, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
II miejsce - Adrianna Dąbrowska, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce - Krystian Kucharski, lat 12
Wyróżnienia: Gabriela Kowalczyk, lat 14, Maja Kałandyk, lat 12 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach, Olga Ponikowska, lat 11 - Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, Szymon Orłowski - Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

W kategorii szkoły średnie:
I miejsce - Łukasz Dmowski, lat 17, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach
II miejsce - Julia Bryzek, lat 15, I Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
WyróżnieniaMarta Budek, lat 15 - IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach