MOK

Pokonkursowa wystawa plastyczna 24. MFTDiM

obrazek

Pokonkursowa wystawa plastyczna 24. MFTDiM

Galeria "w Bramie", ul. Pułaskiego 7
Wystawa czynna całą dobę do 30 czerwca 2019 r.

Z obrad komisji oceniającej prace zgłoszone do Konkursu Plastycznego odbywającego się w ramach XXIV Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – Siedlce 2019. W konkursie oceniono 51 prac  z 7 przedszkoli oraz 29 prac z 10 szkół i innych placówek oświatowo – wychowawczych.

Komisja w składzie:
1. Ireneusz Parzyszek – artysta plastyk
2. Kamil Antolak – artysta plastyk
3. Sylwia Wasiuk – artysta plastyk

postanowiła przyznać:

W KATEGORII „PRZEDSZKOLA I KLASY „0”:
I  miejsce – Agnieszka Głódź
Katolicka Szkoła Podstawowa, oddział przedszkolny
Opiekun: Magdalena Pastor, Anna Ługowska
II miejsce – Julian Dyc
Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka”
Opiekun: Marzena Kamińska
III miejsce – Piotr Mikulski
Miejskie Przedszkole Nr 22
Opiekun – Anna Karpińska
Wyróżnienia:
Maja Bartosiuk – Miejskie Przedszkole Nr 20
Opiekun: Joanna Szybka, Agnieszka Rodziewicz, Joanna Śledź
Maja Szczepanik – Miejskie Przedszkole Nr 20
Opiekun: Joanna Szybka, Agnieszka Rodziewicz, Joanna Śledź
Marcel Sęktas  – Miejskie Przedszkole Nr 20
Opiekun: Joanna Szybka, Agnieszka Rodziewicz, Joanna Śledź
Jakub Wiśniewski – Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
Opiekun: Elżbieta Trojecka
Wiktoria Borc – Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
Opiekun: Elżbieta Trojecka
Dominik Bąbiak – Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
Opiekun: Elżbieta Trojecka

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III”:
I  miejsce – Amelia Władzińska
Szkoła Podstawowa nr 10
Opiekun: Katarzyna Chojecka
II miejsce – Oskar Zalewski
Katolicka Szkoła Podstawowa
Opiekun: Katarzyna Perz, Joanna Mendza
III miejsce – Krystyna Wardak
Szkoła Podstawowa Nr 10
Opiekun: Katarzyna Chojecka
Wyróżnienia:
Maja Rybak – Szkoła Podstawowa Nr 10
Opiekun: Katarzyna Chojecka
Martyna Gęsina – Szkoła Podstawowa Nr 10
Opiekun: Katarzyna Chojecka
Natalia Bukatczuk – Katolicka Szkoła Podstawowa
Opiekun: Katarzyna Perz, Joanna Mendza
Jan Perz – Katolicka Szkoła Podstawowa
Opiekun: Katarzyna Perz, Joanna Mendza

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI”:
I  miejsce – Nikola Czarnocka
Szkoła Podstawowa Nr 7
Opiekun: Hanna Michalik
II miejsce – Adrianna Hryciuk
Szkoła Podstawowa Nr 7
Opiekun: Hanna Michalik

W KATEGORII „SZKOŁY PODST.  KL. VII -VIII i GIMNAZJA”:
I  miejsce – Joanna Wyrzykowska
Szkoła Podstawowa Nr 2
Opiekun: Dorota Osiak
II miejsce – Mikołaj Kurowski
Szkoła Podstawowa Nr 9
Opiekun: Joanna Włodek
III miejsce – Emilia Hulewska
Szkoła Podstawowa Nr 6
Opiekun: Zbigniew Hulewski

W KATEGORII „SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE”:
I miejsce – Anna Czyżewska
Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Opiekun: Hanna Michalik
II miejsce – Klaudia Walczuk
Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Opiekun: Hanna Michalik