Festiwal Twórczości Artystycznej Seniorów "Wiecznie Młodzi" - wyniki

28 maja 2021 (Piątek)
Miejski Ośrodek Kultury

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż IV Festiwal Twórczości Artystycznej Seniorów „Wiecznie Młodzi”, został rozstrzygnięty. Festiwal, z uwagi na trwająca pandemię, odbył się w formule online. W wydarzeniu wzięło udział 12 podmiotów.

Jury w składzie: Katarzyna SzczepaniakMałgorzata Czeredys-BryńczakJoanna Janus i Kamil Wielgórski postanowiło przyznać I miejsca w 3 kategoriach:
w kategorii śpiew (wykonanie solowe) - Barbara Ługowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie
w kategorii (śpiew/duety) - Ewa Gańko i Agnieszka Zawadka ze Stowarzyszenia „Radość Trzeciego Wieku” z Mińska Mazowieckiego
w kategorii recytacja – Jarosław Wolański z Siedlec

Miejsc II i III nie przyznano

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji zobaczymy się już na żywo, do czego już dziś bardzo serdecznie zachęcamy.

Po odbiór nagród zapraszamy 31 maja w godz. 10.00 – 17.00 do sali widowiskowej „Podlasie” MOK w Siedlcach (ul. Sienkiewicza 63).

Fundatorami nagród są Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach i Wydawnictwo Próby (KLIK KLIK).

W razie pytań prosimy o kontakt: 25 794-31-21; e-mail: joanna.janus@mok.siedlce.pl