MOK

Aktualności

Powrót

obrazek

MFTDiM 2021: PIOSENKA - wyniki

31 maja 2021 (Poniedziałek)
godz. 09:00
Miejski Ośrodek Kultury

Na uroczyste wręczenie nagród zapraszamy 24 czerwca 2021 r. o godz. 18:30 na Skwer przy fontannie, ul. Pułaskiego 6.

Jury w składzie: Robert Protasewicz, Marlena Uziębło i Edyta Wójcik postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria "Przedszkola"
Laureat - Leon Grochowski
Oddział Przedszkolny Katolickiej Szkoły Podstawowej, opiekun – Magdalena Pastor
Laureat - Łucja Kołak
Miejskie Przedszkole nr 13, opiekun Elżbieta Dmowska
Laureat - Inessa Chojecka
Miejskie Przedszkole nr 15, opiekun Anna Jasieńczuk, Dorota Kmiecik
Laureat - Adrianna Czeżyk
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 11, opiekun Magdalena Bojarska, Barbara Krajewska

Kategoria "Szkoły Podstawowe klasy I-III"
I miejsce - Karina Klimczyk
Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun Karolina Klimczyk, Monika Ostojska
II miejsce - Natasza Sienica
Szkoła Podstawowa nr 11, opiekun Agnieszka Krusińska
III miejsce - Maria Stępniak
Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun Agnieszka Szymani
Wyróżnienie: Lena Ornowska, Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun Justyna Pieńkowska

Kategoria "Szkoły Podstawowe klasy IV-VIII"
I miejsce - Joanna Stelingowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6, opiekun Katarzyna Tarkowska
II miejsce - Aleksandra Bazan, Antonina Chojecka, Nina Omelańczuk, Natalia Sandurska, Krzysztof Mąsior
Szkoła podstawowa nr 11, opiekun Iwona Moskwiak
III miejsce: Amelia Zbucka
Zespół Szkół Muzycznych, opiekun Izabella Janik
• Wyróżnienie: Amelia Batorska, Szkoła Podstawowa nr 12, opiekun Katarzyna Sypuła
Wyróżnienie: Franciszek Skup, Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun Małgorzata Rudnicka
Wyróżnienie: Agata Kowal, Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun Anna Kowal
Wyróżnienie: Dominika Chromik, Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun Anna Chromik
Wyróżnienie pozaregulaminowe: Artur Droś, Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun Agnieszka Droś

Kategoria "Szkoły Ponadpodstawowe"
I miejsce - Karolina Maciejuk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, opiekun Agnieszka Borkowska.
I miejsce - Gabriela Woźnica
Katolickie Liceum Ogólnokształcące, opiekun Marta Woźnica.
I miejsce - Karina Szurek, akompaniament: Adam Chomiuk
II Liceum Ogólnokształcące, opiekun Maciej Turkowski

Gratulujemy!