MOK

IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Debiut" 2020

obrazek

Jury w składzie: Magdalena Ptaszyńska, Jakub Jurzyk, Christian Broniarz nagrodziło i wyróżniło następujących wykonawców:

Kategoria I - klasy I-III
I miejsce – Pierwszaki z Trójki „Lipka zielona”
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach, opiekun Magdalena Mężyńska.

II miejsce – Wiktoria Bułhak „Wiem to na pewno”
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Tuliłów, opiekun Magdalena Jeleszuk, Hanna Hołek.

III miejsce – Natalia Kubiś-Mroszczyk „Motylem byłam”
Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie, opiekun Anna Mroszczyk.

Wyróżnienie – Bartosz Chołota „Smokoland”
Aneta Dąbska Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska.


Kategoria II – klasy IV-VI
I miejsce – Lena Małodzińska „Kilka słów o piosence”
Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej, opiekun Wioletta Jasińska.

II miejsce – Nina Romaszewska „Co się śni niewidomym”
Zespół Szkół nr 12 w Lublinie, opiekun Katarzyna Wiśniewska
III miejsce – Miłosz Zarzeka „Wierzę w lepszy świat”
Ognisko Muzyczne w Świdniku, opiekun Joanna Mania.

Wyróżnienie – Maja Mazurek „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”
Studio Artystyczne Kestrella – Wioleta Kowalczyk w Lublinie, opiekun Wioleta Kowalczyk


Kategoria III – klasy VII-VIII
I miejsce – Natalia Kosmowska „Co mi Panie dasz”
Piotr Markowski VOCAL Studio w Zwolenie, opiekun Piotr Markowski.

II miejsce – Nela Zawadzka „Co się śni niewidomym”
opiekun Joanna Zawadzka.

III miejsce – Sebastian Walento „Kiedyś”
Studio Piosenki Beciaki w Suwałkach, opiekun Marek Zborowski-Weychman.

Wyróznienie – Marika Kowalska „Oczy tej małej”
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, opiekun Ewa Bocheńska.


Kategoria IV – Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Klaudia Łacka „Sposób na Panów”
Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” w Nisku, opiekun Dorota Nieradka.

II miejsce – Gabriela Wnorowska „Do lasu”
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach, opiekun Maciej Turkowski.

III miejsce – Natalia Ambrosiewicz „Kocham”
Stowarzyszenie Pomoc Dzieciom w Suwałkach, opiekun Marek Zborowski-Weychman.

Wyróżnienie – Oliwia Wierzchowska „Torebka”
Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie, opiekun Martyna Sabak.


Grand Prix – Aleksandra Kędra „Aleja Gwiazd”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, opiekun Iwona Josse-Jakubiec