MOK

VI Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Debiut" 2017

obrazek

Jury w składzie: Dorota Kopka-Broniarz, Monika Jabłkowska, Jarosław Wójcik nagrodziło i wyróżniła następujących wykonawców:

Kategoria I
I miejsce – Emilia Szcześniak „Koci wesoły świat”
Łukowski Ośrodek Kultury, opiekun Monika Sołtyszewska

II miejsc – Maja Mazurek „Rzeka marzeń”
Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska

III miejsce – Karolina Jastrzębska „Rytm i melodia”
Zespół Oświatowy w Wiśniewie, opiekun Sławomir Sołtyszewski

III miejsce – Aleksandra Maksim „Cud w szafie”
Niepubliczne Ognisko Artystyczne Akademia Talentów w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska

Wyróżnienie  Korneliusz Łakomy „Słoń to wielka frajda”
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, opiekun Wojciech Władek

Wyróżnienie – Wiktoria Skup „Bajeczki”
Zespół Opiekuńczy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu, opiekun Dominik Grzyb

Wyróżnienie – Marta Wardak „Ołowiane szczęście”
Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie, opiekun Anna Pudełek


Kategoria II
I miejsce – Nela Zawadzka „Kołysanka dla mamy”
Studio Doskonalenia Głosu Voice and More w Węgrowie, opiekun Anna Stokalska

II miejsce – Inga Dąbska „Piosenka na cztery kopyta i wiatr”
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, opiekunki Małgorzata Śliczniak i Aneta Dąbska

III miejsce – Oliwia Ciechacka „O deszczu, jesieni i…”
Centrum Edukacji Wokalnej w Olsztynie, opiekun Małgorzata Wawruk

Wyróżnienie – Olga Masiak „Dyrygent”
Szkoła Podstawowa w Grali, opiekun Ewa Długosz

Wyróżnienie – Magdalena Krysiak „Mruczy winyl”
Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska

Wyróżnienie – Klaudia Łacka „Co się śni niewidomym”
Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” w Nisku, opiekun Dorota Nieradka

Wyróżnienie – Eryk Waszczuk „Kiedyś”
Państwowa Szkoła Muzyczna w Międzyrzecu Podlaskim, opiekun Krzysztof Waszczuk

Wyróżnienie – Mikołaj Gajowy „Piosenka o muzyce”
Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie, opiekun Anna Pudełek


Kategoria III
I miejsce – Olga Jagieło „Nad przepaścią”
Studio Wokalne Fever w Siedlcach, opiekun Magdalena Hymos-Sulej

II miejsce – Karolina Kruk „Tam tam”
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach, opiekun Patryk Kamiński

II miejsce – Klaudia Borejko „Przez ciernie do nieba”
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddz. Gimnazjalnymi w Łukowie, opiekun Magdalena Hymos-Sulej

III miejsce – Izabela Karczewska „Romeo czy jesteś na dole”
Hajnowski Dom Kultury, opiekun Marta Gredel-Iwaniuk

Wyróżnienie – Arkadiusz Januszewski „Szerokie wody”
Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach, opiekun Jadwiga Omiljan

Wyróżnienie – Zuzanna Gołąb „Wschód słońca nad stadniną koni”
opiekun Magdalena Ptaszyńska

Wyróżnienie – Alicja Dziurdziak „W komańczy”
Studio Wokalne Fever, opiekun Magdalena Hymos-Sulej

Wyróżnienie – Kinga Banasiuk „Panie generale”
Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym w Nowych Iganiach, opiekun Izabela Kiryluk

Wyróżnienie – Dorota Sztyler „Jesteś lekiem na całe zło”
Hajnowski Dom Kultury, opiekun Marta Gredel-Iwaniuk


Kategoria IV
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Aleksandra Madej „Pragnę być jeziorem”
Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, opiekun Aneta Dąbska

III miejsce – Kinga Tomczuk „Szyby”
Sokołowski Ośrodek Kultury, opiekun Damian Suchożebrski

Wyróżnienie – Katarzyna Drużba „Zagraj Antoś”
Hajnowski Dom Kultury, opiekun Marta Gredel-Iwaniuk

Wyróżnienie – Karolina Śledź „Supermenka”
Studio Wokalne Fever, opiekun Magdalena Hymos-Sulej

Wyróżnienie – Weronika Podpora „Mruczy winyl”
Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, opiekun Irena Zdunek