MOK

VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Debiut" 2018

obrazek

Jury w składzie: Danuta Błażejczyk, Zofia Prucnal, Christian Broniarz nagrodziło i wyróżniła następujących wykonawców

Kategoria I
I miejsce – Gabriela Zalewska „Powrócisz tu”
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie, 
opiekun: Konrad Zalewski
II miejsce – Emilia Szcześniak „Irlandia mi się śni”
Łukowski Ośrodek Kultury, 
opiekun: Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
III miejsce – Paulina Ładosz „Moja pasja”
Studio Wokalne FEVER w Siedlcach, 
opiekun: Magdalena Hymos-Sulej
Wyróżnienie – Helena Bartczak „Szkolny horror”
Vocalmania - Studium Wokalne Marceliny Woźnej w Otwocku, opiekun: Marcelina Woźna

Wyróżnienie – Zuzanna Laba „Jak, gdzie, dlaczego”
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nisku, opiekun: Dorota Nieradka

Wyróżnienie – Nina Romaszewska „Kocham mamę”
Zespół Szkół nr 12 w Lublinie, opiekun: Katarzyna Wiśniewska


Kategoria II
I miejsce – Oliwia Dzido „Rzeczka”
Łukowski Ośrodek Kultury, 
opiekun: Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
II miejsce – Maja Mazurek „Kraj miłości”
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, 
opiekun: Joanna Małocha
III miejsce – Zuzanna Bochman „Wesoły deszczyk”
Łukowski Ośrodek Kultury, 
opiekun: Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
III miejsce – Matylda Szklarska „Kaktus”
MCK Ostrowiec Świętokrzyski, 
opiekun: Ewa Goworowska
Wyróżnienie – Marta Wardak „Nie ma dni bez tygodnia”
Szkolne Studio Piosenki „Jedyneczki” SP nr 1 w Łukowie, opiekun: Anna Pudełek

Wyróżnienie – Mikołaj Gajowy „Luz albo blues”
Szkolne Studio Piosenki „Jedyneczki” SP nr 1 w Łukowie, opiekun: Anna Pudełek

Wyróżnienie – Maya Zyskowska „Dłoń”
Stowarzyszenie „Partita” w Grajewie, opiekun: Monika Soroko


Kategoria III
I miejsce – Maja Chazan „Taka mała łza”
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, 
opiekun: Joanna Chibowska
II miejsce – Marcel Wójcik „Mamo”
opiekun: Jarosław Wójcik
III miejsce – Klaudia Łacka „To nie ja”
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nisku, 
opiekun: Dorota Nieradka
Wyróżnienie – Oliwia Ciechacka „Szyba”
opiekun: Patrycja Kunert

Wyróżnienie – Gabriela Wnorowska „Wyczaruję ci bajkę”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach, opiekun: Maciej Turkowski

Wyróżnienie – Marcelina Makówka „Między nami Antarktyda”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Parczewie, opiekun: Edyta Makówka


Kategoria IV
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Alicja Stypik „Magiczne ognie”
opiekun: Beata Stypik
III miejsce – Izabela Karczewska „Trzy miłości’
Hajnowski Dom Kultury, 
opiekun: Marta Gredel-Iwaniuk

Wyróżnienie – Grupa Wokalna I „Niedorosła miłość”
Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, opiekun: Irena Zdunek


GRAND PRIX – Karina Szurek „Lustro”
Szkoła Podstawowa w Pruszynie,

opiekun: Maciej Turkowski