MOK

VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Debiut" 2019

obrazek

Jury w składzie: Magdalena Tul, Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Rafał Grząka nagrodziło i wyróżniła następujących wykonawców

Kategoria I
I miejsce – Karina Kowalska „Kraj miłości”
Studio Voice and Music, opiekun Joanna Przekocińska

I miejsce – Lena Małodzińska „Duecik”
Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej, opiekun Bożena Mazur-Kołek

II miejsce – Korneliusz Łakomy „Rudy rydz”
Szkoła podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, opiekun Jadwiga Czerkas

III miejsce – Paulina Knapik „Pasikonik”
Starochorzowski Dom Kultury w Chrzanowie, opiekun Magdalena Rabanda

Wyróżnienie – Ewelina i Wiktoria Skóra „Żyj do przodu”
Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim, opiekun Anna Mitura

Wyróżnienie – Agata Kowal „Kot bez ogona”
Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach, opiekun Justyna Pieńkowska

Wyróżnienie – Maja Kalinowska „Czekolady… ACH!”
Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku, opiekun Agata Struzik- Nawrocka


Kategoria II
I miejsce – Natalia Kosmowska „Śpiewam i gram”
Vocal Studio, opiekun Piotr Markowski

II miejsce – Maja Mazurek „Mechaniczna lalka”
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, opiekun Kinga Rdzak

III miejsce – Maya Zyskowska „Życia mała garść”
Stowarzyszenie Partita w Grajewie, opiekun Monika Soroko

III miejsce – Jakub Rogala „Powrotna bossanova”
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, opiekun Zbigniew Jonak

Wyróżnienie – Zuzanna Gajor „Obłoki marzeń”
Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska

Wyróżnienie – Oliwia Dzido „Przez ten szum”
Łukowski Ośrodek Kultury, opiekun Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Wyróżnienie – Katarzyna Żur „Gwiazdą być”
Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach, opiekun Joanna Sadowska-Wołowska

Wyróżnienie – Martyna Styś „Śpij maleńka spokojnie”
Zespół Szkół w Puchaczowie, opiekun Dorota Kubuśka-Adamiak

Wyróżnienie – Julia Markowska „Kolorowy wiatr”
Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach, opiekun Emil Kulbacki


Kategoria III
I miejsce – Olga JagiełoJakub MatyszczykMagdalena Ostas „Sutra”
I Katolickie LO w Siedlcach, opiekun Magdalena Ostas

II miejsce – Klaudia Łacka „Pomidory”
Niżańskie Centrum Kultury Sokół w Nisku, opiekun Dorota Nieradka

III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Maja Jaworska „Dobranoc Panowie”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun Maria Droś

Wyróżnienie – Urszula Dorosz „Ja dla Pana czasu nie mam”
Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku, opiekun Agata Struzik-Nawrocka

Wyróżnienie – Amelia Kaczmarczyk „Radość najpiękniejszych dni”
Wokalmania studium wokalne Marceliny Woźnej, opiekun Blanka Pieńkos

Wyróżnienie – Maja Chazan „Już drogę znasz”
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, opiekun Joanna Chibowska


Kategoria IV
I miejsce – Natalia Szczygielska „10 przykazań”
opiekun - Aneta Szczygielska

II miejsce – Marcel Wójcik „Ocali mnie uśmiech Twój”
opiekun Jarosław Wójcik

III miejsce – Sylwia Szajewska „Epitafium dla Mahalii Jackson”
Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, opiekun Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Wyróżnienie – Oliwia Wierzchowska „Jestem kamieniem”
Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie Majoracie, opiekun Lidia Wierzchowska


Grand Prix – Alicja Stypik „Aleja gwiazd”
opiekun Beata Stypik

Nagroda specjalna Partnera konkursu Delphy Records – Sylwia Szajewska