MOK

Wyniki w kategorii PIOSENKA

Wyniki w kategorii PIOSENKA

Jury w składzie: Bożena DaukszoKatarzyna Mikulicz, Robert Protasewicz postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujących wykonawców:

I Kategoria – Przedszkola
Laureat – Biedronki „Wścibscy”
Miejskie Przedszkole nr 13, opiekun: Agata Skurosz, Wioletta Skup
Laureat – Rozśpiewana Dziewiątka „Jest takie miejsce – Polska”
Miejskie Przedszkole nr 9, opiekun: Małgorzata Kiełczykowska, Małgorzata Klukowska
Laureat – Misie „Skaczące nutki”
Miejskie Przedszkole nr 22, opiekun: Katarzyna Terpiłowska
Laureat – Emma Kargol „Mama wszystko wie”
Miejskie Przedszkole nr 23, opiekun: Justyna Chojecka
Wyróżnienie – Oliwia Uliczna „Do pani muzyki”
Miejskie Przedszkole nr 14, opiekun - Joanna Wielgórska, Katarzyna Staręga
Wyróżnienie – Półnutki „Laleczka z saskiej porcelany”
Przedszkole Muzyczne Nutka, opiekun: Ewelina Cabaj
Wyróżnienie – Zespół Motylki „Miała baba koguta"
Miejskie Przedszkole nr 20, opiekun: Joanna Szczepańska, Joanna Szybka, Edyta Gawron
Wyróżnienie – Zuzanna ŁukaszukAgata Ławecka „Jamniczek”
Niepubliczne Przedszkole Pinokio, opiekun: Małgorzata Masłowska

II Kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV
I miejsce – Amelia Celińska „Moknie w deszczu diabeł”
Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Izabella Janik
II miejsce – Natasza Sienica „Co się stało z mamą”
Szkoła Podstawowa nr 11, opiekun: Agnieszka Krusińska
III miejsce – Lena Ornowska „Małe c”
Klub Wojskowy, opiekun: Marek Stańczuk
Wyróżnienie – Marcel Bajek „To nasza wiosna”
Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun: Agnieszka Szymani
Wyróżnienie – Aleksander Kośmider „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”
Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun: Joanna Chibowska
Wyróżnienie – Wiktoria Jezuit „Pszczoły na wrotkach"
Szkoła Podstawowa nr 9, opiekun: Monika Mika, Magdalena Dyc

III Kategoria szkoły podstawowe klasy V-VIII
I miejsce – Katarzyna Żur „Serce z kamienia”
Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Joanna Sadowska-Wołowska
II miejsce – Agata Kowal „Nie wie nikt”
Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun: Alicja i Michał Ostromeccy
III miejsce – Pola i Julia Waszczuk „Masz w sobie wiarę”
Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Izabella Janik
Wyróżnienie – Zespół Impuls „Chodź pomaluj mój świat”
Szkoła Podstawowa nr 11, opiekun: Iwona Moskwiak
Wyróżnienie – Amelia BatorskaJulia GadzinowskaWiktoria GadzinowskaZofia Markiewicz „Królowa tańca”
Szkoła Podstawowa nr 12, opiekun: Katarzyna Sypuła
Wyróżnienie – Aleksandra Cygan „Dobrze jest jak jest”
Szkoła Podstawowa nr 8, opiekun: Maciej Turkowski

IV Kategoria szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Marcel Wójcik „Im więcej ciebie tym mniej”
ZSP nr 2, opiekun: Iwona Płotczyk
II miejsce – Olga Masiak i Natalia Kosnowska „Nie wierz mi nie ufaj mi”
I LO, opiekun: Michał Różański
III miejsce – Izabela Brodzik „Kiedyś byłam różą”
IV LO, opiekun: Małgorzata Piasek
Wyróżnienie – Aleksandra PawlusiewiczJulia Hawryluk „Zabierz tą miłość”
II LO, opiekun: Maciej Turkowski