MOK

Wystawa pokonkursowa MFTDiM

obrazek

Galeria "w Bramie" MOK, ul. Pułaskiego 7
Wystawa czynna całą dobę do 31 maja 2022 r.

W kategorii 
PLASTYKA w XXVI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej oceniono 77 prac  z 16 przedszkoli oraz 86 prac z 21 szkół i innych placówek oświatowo-wychowawczych. Komisja w składzie: Sylwia WasiukKamil AntolakAndrzej Ruciński postanowiła przyznać:

„PRZEDSZKOLA I KLASY „0”:
TYTUŁ LAUREATA:
Maja Kokoszka
Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka, opiekun: Elżbieta Trojecka
Miłosz Zięcina
Miejskie Przedszkole nr 3, opiekun: Iwona Grzegorczyk
Klara Pastor
Katolicka Szkoła Podstawowa – Oddział Przedszkolny, opiekun: Magdalena Pastor
Maria Łobacz
Miejskie Przedszkole nr 22, opiekun: Jolanta Prokopiuk

WYRÓŻNIENIA:

Franciszek Krakowski
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20, opiekun: Agata Milewska
Joanna Buzuk
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 20, opiekun: Justyna Wiszniewska
Zuzanna Walczak
Miejskie Przedszkole nr 22, opiekun: Jolanta Prokopiuk
Adrianna Kanecka
Niepubliczne Przedszkole Pinokio, opiekun: Agnieszka Dybcio

„SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-IV”:
I  miejsce – Wiktoria Skwarek
Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun: Hanna Michalik
II miejsce – Anna Firlej
Szkoła Podstawowa nr 10, opiekun: Bożena Przesmycka
III miejsce – Jakub Krasuski
Szkoła Podstawowa nr 9, opiekun: Anna Gotowicka-Lipińska

WYRÓŻNIENIA:

Mateusz Słupski
Szkoła Podstawowa nr 7, opiekun: Hanna Michalik
Maja Sutryk
Szkoła Podstawowa nr 9, opiekun: Anna Gotowicka-Lipińska
Dagmara Klewek
Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun: Katarzyna Perz

„SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY V-VIII”:
I  miejsce – Olha Shumska
Szkoła Podstawowa z Oddz. Integracyjnymi nr 6, opiekun: Agnieszka Kaczmarska
II miejsce – Karolina Wąsowska
Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Beata Matusik-Rolińska
III miejsce – Michalina Ciuhak
Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun: Jadwiga Omiljan

WYRÓŻNIENIA:

Anna Maria Mazurczak
Szkoła Podstawowa  nr 7, opiekun: Hanna Michalik
Yekateryna Kucheriuk
Szkoła Podstawowa nr 9, opiekun: Agnieszka Sikorska
Nikola Witczuk
Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Beata Matusik-Rolińska
Aleksander Walczuk
Szkoła Podstawowa nr 9, opiekun: Agnieszka Sikorska

„SZKOŁY PONADPODSTAWOWE”:
I miejsce – Anna Charuta
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące, opiekun: Hanna Michalik
II miejsce – Ida Jastrzębska-Pypowska
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące, opiekun: Hanna Michalik
III miejsce – Amelia Mikołajczuk
IV Liceum Ogólnokształcące, opiekun: Małgorzata Piasek