Dni Siedlec 2021 - Narodowe Czytanie

06 września 2021 (Poniedziałek)
Plac gen. Sikorskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach i Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” zapraszają do udziału w tegorocznej edycji „Narodowego Czytania”. W tym roku przeczytamy „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Gościem specjalnym będzie aktorka teatralna i filmowa Barbara Wypych (grała m.in. w serialach „Stulecie winnych”, „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz” i innych filmach i spektaklach teatralnych). Aktorka wcieli się w rolę pani Dulskiej, a wspólnie z nią dzieło Zapolskiej przeczytają nauczyciele i uczniowie.

Tradycyjnie organizatorzy otrzymali od Biura „Narodowego Czytania” okazjonalną pieczęć, którą będzie można „przystemplować” w książkach. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta, biblioteki i szkoły 6 września na Plac Sikorskiego.