MOK

Aktualności

Powrót

Wernisaż wystawy fotografii Justyny Jezierskiej pt. "Uliczne opowieści"

25 kwietnia 2024 (Czwartek)
godz. 18:00
Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

Justyna Jezierska – urzędniczka i mama nastolatki Zofii, fotografka, której pasją jest łapanie ulotnych chwil codziennego życia na ulicach miasta. Z wykształcenia jest prawniczką, ale zdecydowała się podążać za swoją pasją do fotografii i ukończyła Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej im. Mariana Schmidta. Swoje umiejętności doskonaliła także jako uczestniczka programu mentorskiego Sputnik.

Justyna jest aktywną biegaczką i pasjonatką podróży, co inspiruje ją do odkrywania nowych miejsc i uchwycenia różnorodności życia ulicznego. Lubi portretować ludzi i uwieczniać ich naturalne emocje, jednak to fotografia uliczna stanowi jej największe wyzwanie i źródło pasji. Uważa, że ulica jest najlepszą sceną, pełną nieprzewidywalnych sytuacji i fascynujących detali, które warto uchwycić. Zawsze ma przy sobie aparat, gotowa uwiecznić magiczne momenty ulicznego życia, które mogą uchodzić niezauważone dla przeciętnego obserwatora.

Wystawa Justyny Jezierskiej prezentowana w Galerii Fotografii Fokus to doskonała okazja do zapoznania się z jej wyjątkowym spojrzeniem na świat, zanurzając się w fascynującym światku ulicznej fotografii, pełnej życia i emocji.

Wystawa czynna do 20 maja od wtorku do piątku w godz. 11:00-17:00 oraz w niedziele w godz. 11:00-15:00.