MOK

Aktualności

Powrót

MOK Summer Music Festival - The Rolling Stones Tribute

09 sierpnia 2020 (Niedziela)
godz. 19:00
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

UWAGA❗️❗️❗️ Ze względu na duże prawdopodobieństwo burzy, dzisiejszy koncert odbędzie się w Sali Białej. Liczba miejsc ograniczona❗️❗️❗️ Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą. Drugi koncert odbędzie się 9 sierpnia, a wystąpi zespół Tumblin' Flash z koncertem The Rolling Stones Tribute!

Tumblin’ Flash to zespół doświadczonych muzyków, który postawił sobie za cel możliwie wierne przybliżenie muzyki i niezwykłej charyzmy scenicznej The Rolling Stones – grupy, która ukształtowała współczesne oblicze popkultury. Przeboje takie jak: (I Can’t Get No) Satisfaction, Angie, Brown Sugar, Jumpin’ Jack Flash czy You Can’t Always Get What You Want na dobre weszły do kanonu muzyki rockowej.

Tumblin’ Flash to jedyna w Polsce grupa, która oferuje Państwu koncert zawierający wszystkie największe hity The Rolling Stones, wykonywane z największą starannością o zachowanie zgodności z oryginałem. Kostiumy, ruchy sceniczne, instrumenty muzyczne – wszystko to wierne niepowtarzalnemu wizerunkowi Micka Jaggera, Keitha Richardsa i spółki.

PROCEDURY SANITARNE W SALI BIAŁEJ -> KLIK